Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kantuni - informace o letovisku

Na jihozápadním pobřeží řeckého ostrova Kalymnos se rozkládá menší a příjemné letovisko Kantuni. Najdeme jej mezi dalšími letovisky Linaria a Panormos, asi 5 km od hlavního města Pothia. Vystavěno bylo v zeleném údolí a jeho hlavními přednostmi jsou písčité pláže a křišťálově čisté moře. Hlavní pláž je považována za jednu z nejklidnějších na celém ostrově. Navíc má velmi pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Nad mořskou hladinou se tyčí skalní hřbety, které oblasti dávají jedinečný ráz. V jedné skále byl dokonce postaven malý pitoreskní kostelík. Pokud máte rádi ničím nerušenou relaxaci u moře, je pro vás Kantuni tím pravým místem pro dovolenou.

V centru Kantuni na turisty čeká několik restaurací a taveren s tradičními a chutnými řeckými pokrmy. Nakoupit si můžete v některém z celé řady obchůdků nabízejících nejrůznější zboží. Letovisko stále prochází výstavbou a každým rokem je zde více a více ubytovacích zařízení a podniků. Funguje zde i malé letiště přijímající vnitrostátní linky a byla vybudována cesta spojující východní a severozápadní část ostrova. Pokud máte raději čilý noční ruch a společenskou zábavu, vydejte se z Kantuni do hlavního města Pothia, kde na vás čeká spousta barů, diskoték a nočních zábavních podniků. Kantuni má pravidelné autobusové spojení jak s hlavním městem, tak i s dalšími letovisky na ostrově. Můžete se tak vydat za poznáním zajímavých míst i na opačné straně Kalymnosu.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA