Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Platis Yialos - informace o letovisku

Letovisko Platis Yialos nacházející se na jižním pobřeží Kalymnosu bylo prvním turistickým střediskem na ostrově. Rozkládá se asi 10 minut chůze od letoviska Kantuni. Původní rybářská vesnice se postupem času přeměnila na poměrně živé městečko s mnoha hotely, apartmány, restauracemi, tavernami a plážovými bary. Nakoupit si můžete v minimarketu nebo v některém místním krámku.

Zdejší široká pláž je tvořena tmavým pískem a je ohraničena drsnými skalami. Na místní vyhlášené pláže jako je například  Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise se však dostanete jen po moři na člunech či lodích. Máte možnost si vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodním skútru, lyžích nebo gumovém banánu. Koupání je v letovisku umožněno v průzračně čistém a azurově modrém moři. V okolí města Platis Yialos se rozkládá krásná a divoká příroda. Je odtud rovněž jedinečný výhled na nedaleký ostrůvek Agia Kiriaki. Letovisko je vhodné pro strávení ideální dovolené v klidném a bezpečném prostředí, zejména pro rodiny s dětmi. Spojení s ostatními letovisky i hlavním městem zajišťuje pravidelná autobusová linka jezdící až do nočních hodin.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA