Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Řecko, palmy a osel (obrazem)

Přeji hezký den, tak už máte vybranou dovolenou na léto? Jestli pořád ještě ne, zvu vás obrazem do Řecka. Přesněji do letoviska Neo Pori. Tato lokalita je pro rodinou dovolenou jako stvořená. Konzervy nechte doma, jsou tam restaurace s českým menu a dáte si tam i dobré pivíčko! Pokud si prohlédnete fotky až dokonce, uvidíte osla a českou filmovou hvězdu!

Neo Pori je pobřežní letovisko a leží na severovýchodě Řecka. Jak se tam dostanete? Tak že z Ruzyně 2:30h letadlem do Soluně (Thessaloniki). Pak následuje ještě dvouhodinová jízda autobusem směrem na jih.

Neo Pori je taková velká vesnice, nebo malé město. Těžko to formulovat. Je tam čisto, pláže denně uklízejí. Spousta restaurací, obchodů a sportovního využití.

Ubytování, restaurace a strava, naprostá spokojenost.

Gyros na talíři

Gyros Pita

Aktivity jsou tam víceméně neomezené. Mohu doporučit okružní výlet lodí po památkách. Záliv Pagasitikos.

Bylo příjemné, když jsme zakotvili 30m od břehu a na pláž (jakož to hodinová přestávka) jsme museli doplavat. Věci osobní potřeby nám dovezli člunem.

Pak ještě pár zastávek po památkách...

A zpět...

A na závěr ještě osel z pláže...

...a filmová hvězda. Koho to člověk nepotká na zpáteční cestě. Ale musel jsem být hodně nenápadný ;-) Mistr stál u odbavovací přepážky a nebylo mu nějak nejlépe. Možná moc velké vedro. Se nedivím. To nedělalo dobře ani mě.

A pohádky je konec. Pokud jsem vás trochu namlsal a letně naladil, tak to splnilo účel. Mějte se hezky.

Autor: Stanislav Hedvik, www.hedvik.com

Článek byl zobrazen 5 611 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA