Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Panormos

Panormos - informace o letovisku

Na západním pobřeží ostrova Skopelos se rozkládá zátoka Panormos se stejnojmenným letoviskem, které je obklopeno bujnou subtropickou vegetací a zalesněnými kopci. Skopelos se pyšní panensky čistou a turismem téměř nedotčenou přírodou. Hlavní město Skopelos je od letoviska vzdáleno přibližně 18 km. V okolí letoviska se nachází ještě několik dalších menších zátok, lemovaných skalnatými útesy, kde často kotví výletní lodě i luxusní jachty zámožných majitelů.

Největším lákadlem jsou zdejší nádherné pláže tvořené bílými oblázky, které omývá křišťálově čisté Egejské moře. Vstup do vody je však poměrně prudší, na to by měly pamatovat hlavně rodiny s dětmi, pro které tato pláž není nejvhodnější. Zdejší klid a nedotčenost jsou skvělými předpoklady ničím nerušené relaxace na pláži. V Panormos si můžete na pláži za poplatek pronajmout lehátko i se slunečníkem. Občerstvení zajišťují romantické taverny a restaurace s výhledem na moře. Nezapomenutelným zážitkem jsou zdejší překrásné západy slunce s nenapodobitelnou atmosférou.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA