Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Agnondas

Agnondas - informace o letovisko

Asi 8 km od hlavního města ostrova Skopelos se v malé zátoce rozkládá malé letovisko Agnondas. Zatím ještě nebylo turisty příliš objeveno a nepronikl zde masový turistický ruch. Proto je Agnondas poměrně klidným letoviskem, kde můžete strávit příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Nachází se zde malebný přístav, kde kotví jak rybářské a výletní lodě, tak i luxusní jachty zámožných majitelů. V jeho okolí se rozprostírá krásná příroda a borovicová alej. Pláže jsou omývány průzračně čistou a azurově modrou mořskou vodou. Zdejší menší pláž má pozvolný vstup do moře, je tak ideální pro rodiny s dětmi i méně zdatné plavce. Vyzkoušet můžete několik vodních sportů, půjčit si lehátka, slunečníky nebo se vykoupat v nedalekém bazénu. Přibližně 1,5 km od Agnondas je další pláž v Limnonari. V centru tohoto kouzelného městečka můžete navštívit řadu tradičních řeckých taveren, kaváren, barů a různých obchůdků. Jedna taverna se nachází dokonce přímo na pláži, během jídla tak můžete sledovat dění na moři.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA