Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Stafilos

Stafilos - informace o letovisku

Stafilos se nachází na ostrově Skopelos asi 4 km od hlavního města. Město má svůj název odvozen od řeckého označení hroznů. Je obydleno již od doby mykénské. Nedaleko se můžeme podivovat nad pozůstatky osídlení. Nyní se rozkládá na příkrém zalesněném svahu nad mořem. Stín nabízí řada olivových hájů. Kvalitní ubytování nalezneme v řadě hotelů ve městě.

Stejnojmenná písečná pláž je jednou z nejoblíbenějších na celém ostrově. Nachází se zde spousta kvalitních taveren, které nabízí výborné pokrmy z ryb. Na pláži je možné si pronajmout lehátka a slunečníky a chránit se tak prosti ostrému řeckému sluníčku. Nedaleko se nachází větší pláž Velanio, kde se k písku přidávají jemné kamínky. Ještě nedávno se jednalo o neoficiální, ale hojně navštěvovanou nudistickou pláže. Na vyznavače opalování a plavání „na ostro“ zde ale narazíme ještě nyní, i když již ne v tak hojném počtu. Voda v moři je nádherně čistá.

Napravo od parkoviště u pláže je hrob mytického prince Stafila. Místní říkají, že právě on v roce 1600 př.n.l. město založil.

Stafilos je perfektním místem pro ty, kteří hledají klidné místo uprostřed zeleně, nedaleko od pláže.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA