Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kukunaries

Kukunaries - informace o letovisku

Na východním pobřeží ostrova Skiathos se rozkládá turistické letovisko Kukunaries. Zdejší pláž je dlouhá asi kilometr a je považována za jednu z nejkrásnějších v celém Řecku. Tvoří ji zlatavý jemný písek a má pozvolné svažování do moře, což ocení zejména rodiny s malými dětmi i neplavci. Pronajmout si zde můžete lehátka i slunečníky a provozovat řadu vodních sportů nebo plážových her. Koupání je umožněno v překrásně modrém a průzračném moři. Na své si zde tak přijdou amatérští potápěči a vyznavači šnorchlování. Kromě hlavní pláže zde můžete v zálivech objevit ještě několik menších pláží, které poskytují dostatečné soukromí. V Kukunaries naleznete řadu tradičních řeckých taveren, restaurací, barů a různých obchůdků se suvenýry. Ubytovací zařízení byla vystavěna na úpatí okolních kopců i podél hlavní silnice. Během hlavní sezóny, která zde trvá od května do konce října, jsou všechny zaplněny davy turistů. Nedaleko letoviska se nachází hustý borovicový les, který ukrývá jezírko Strouflias.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA