Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kanapitsa

Kanapitsa - informace o letovisku

Na samotném jihu ostrova Skiathos se v menším zálivu rozkládá letovisko Kanapitsa, které vyniká nádhernou písečnou pláží. Ta se v minulosti těšila velké oblibě, ale v současnosti ji již zastínili pláže ve větších a živějších letoviscích na ostrově Skiathos. Přesto stojí jak letovisko, tak i pláž za návštěvu, zejména pokud si chcete užít klidu a pohody.

Letovisko Kanapitsa není příliš známé, je zasazeno do subtropické vegetace a obklopují jej olivové plantáže. Centrum obce není nijak velké, najdete v něm taverny, bary, kavárny a několik obchůdků se suvenýry. Za večerní zábavou a pestřejšími možnostmi nákupů se musíte vydat do některého z větších okolních letovisek, nebo do hlavního města, které je vzdáleno pouhých 5 kilometrů. Pravidelnou přepravu zajišťují místní autobusy. Kanapitsa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace. Ubytovat se můžete v penzionech, malých vilkách nebo v soukromí u místních obyvatel.

Tato část ostrova je ze severu příjemně ochlazována jemným vánkem a tak zde ani během hlavní letní sezóny nepanují úporná vedra. Hlavní výhodou pláže v Kanapitsa je, že není nikdy přeplněná. Každý tak má dostatek místa i soukromí. Pláž má pozvolné svažování do průzračně čistého moře, proto je vhodná i pro malé děti a neplavce. Na pláži můžete využít široké nabídky vodních sportů. Jestliže nepatříte mezi milovníky vodních sportů, můžete se celý den válet ve vyhřátém písku, ve stínu palmy nebo slunečníku. Pokud tedy toužíte po klidné, romantické dovolené, bez zástupů turistů a hluku z diskoték, bude pro vás Kanapitsa to pravé.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA