Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Perissa

Perissa - informace o letovisku

Perissa je druhým největším letoviskem na Santorini a společně s Kamari také jedním z nejnavštěvovanějších. Obě letoviska jsou od sebe oddělena skalnatým výběžkem, na jehož vrcholu se nachází pozůstatky starobylého města Thira, jež je považováno za jedno z nejstarších míst na světě. Historie města se datuje do doby před více než 3000 lety. Perissa leží na úpatí hory Messa Vouno a jejím hlavním lákadlem je dlouhá pláž tvořená černým sopečným pískem. Tato pláž má místy prudší vstup do moře, proto není nejvhodnější pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Provozovat zde můžete nejrůznější vodní sporty nebo se věnovat plážovým hrám, jako je například volejbal. Díky pestrému podmořskému životu je Perissa vyhledávaná potápěči a vnikla zde dokonce škola potápění. V letovisku byl vystavěn také vodní park s tobogány a skluzavkami, který nejvíce ocení zejména děti a mládež.

Na plážové promenádě si můžete dát skleničku v některém baru, kavárně nebo si pochutnat na tradičním řeckém jídle ve zdejší taverně či letní restauraci. Je zde poměrně pestrá nabídka denní i noční zábavy. Kromě diskoték s tradiční i moderní hudbou zde narazíte na kluby a nejrůznější zábavní podniky. Pro milovníky nakupování je připravena spousta obchodů a obchůdků se suvenýry, které bývají otevřeny do pozdních nočních hodin. Perissa má pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Firo vzdáleným 15 km, které se jistě během pobytu vyplatí navštívit. Perissu doporučujeme navštívit těm, kdo se chtějí bavit, odpočívat na krásné pláži a užívat si příjemné dovolené plnými doušky.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA