Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kamari

Kamari - informace o letovisku

Kamari je největším a nejnavštěvovanějším letoviskem na ostrově Santorini. Rozkládá se na skalních útesech východního pobřeží, přibližně 9 km od hlavního města Fira a 11 km od hlavního přístavu. Návštěvníci jsou sem přitahováni především kvůli krásné několikakilometrové pláži, která je tvořena tmavým sopečným pískem a doplněna malými oblázky. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi i méně zdatní plavci. Kvůli kamenitému dnu je však lepší mít obuv do vody.

Vyzkoušet zde můžete také širokou nabídku vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo gumových banánech. Další možností zábavy jsou také plážové hry, jako třeba volejbal. Kromě center vodních sportů jsou zde připravena také potápěčská centra. Díky bohatému podmořskému životu je totiž Kalamari vyhledávanou lokalitou vyznavačů potápění i šnorchlování. Na své si zde však přijdou i milovníci jízdy na koni.

Podél pláže bylo vystavěno několik ubytovacích komplexů i menších zařízení, která poskytují kvalitní služby, bohaté kulturní vyžití ve středisku a vše co potřebujete ke strávení příjemné dovolené. Hotely jsou od pláže odděleny promenádou, která je lemovaná množstvím restaurací a taveren, barů i obchůdků s nejrůznějším zbožím. O večerní zábavu se postará řada klubů, barů a diskoték, kde se můžete oddávat tanci až do rána. Letovisko je rovněž vybaveno půjčovnami aut a motorek, pekárnou, bankomatem i prádelnou.

Kamari má zajištěno pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Fira a okolními většími letovisky. Pokud jste aktivnější a na své dovolené se nechcete jen povalovat na pláži, můžete navštívit nedaleké skalnaté svahy Messa Vouno, kde najdete ruiny starověkého hlavního města Thiry. V centru hlavního města pak milovníky historie potěší Archeologické muzeum ukrývající nalezené artefakty, keramiku a mince. Kamari má taky dobré lodní spojení do Perissy, kde se nachází nejatraktivnější pláž na ostrově.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA