Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mikros Gialos

Mikros Gialos - informace o letovisku

Na jihovýchodním pobřeží Lefkady se v zálivu Rouda rozkládá malebné a příjemné turistické letovisko Mikros Gialos. K jeho přednostem patří krásná dlouhá pláž tvořená směsicí písku a oblázků, průzračně čisté moře a zeleň v okolí. Pobyt v Mikros Gialos potěší každého milovníka přírody, vodních sportů, klidu a pohody. 

V centru letoviska a také podél pláže naleznete několik taveren, barů, obchůdků a restaurací. Večerní zábava zde není nijak bujará, ale přesto je možné posedět u skleničky dobrého vína, zatančit si na diskotéce nebo se zúčastnit tradičního řeckého večera s živou hudbou. Komu by to nestačilo, za většími nákupy, kulturou či noční zábavou se musí vydat do rušnějších okolních středisek. Letovisko Mikros Gialos je zaměřeno spíše na klidnou dovolenou se skvělými možnostmi koupání a sluněním.

Pláž je čistá, dlouhá, pokrytá místy teplým pískem a místy oblázky. Údajně je jednou z nejkrásnějších pláží na celé Lefkadě. Má pozvolné svažování do azurového moře, je ideální k lenošení, opalování, dětským hrám a také plážovým sportům. Na pláži je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky. Mořské vlny zase lákají na nejrůznější vodní sporty. Vyzkoušet můžete potápění, šnorchlování, jízdu na vodních lyžích nebo vodních skútrech. Kdo by měl zájem, může si pronajmout šlapadlo nebo loďku a vyrazit na průzkum pobřeží a objevovat krásy zálivu Rouda.

Okolí Mikros Gialos připomíná daleké exotické krajiny. Zelené kopečky odrážející se v tyrkysových vodách Jónského moře lákají k pěším výletům. V případě, že si půjčíte motorku, auto nebo kolo, můžete navštívit některé z nedalekých letovisek, jako je třeba Syvota, nebo vesničku Poros ukrytou v kopcích.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA