Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mastichari - informace o letovisku

Malý rybářský přístav Mastichari na severním pobřeží ostrova Kos je vzdálen asi 30 km od hlavního města. Mastichari je idylické venkovské místo s přírodní písčitou pláží a několika místními tavernami, které dosud není tolik zasažené turistickým ruchem. Kolem Mastichari se prostírají krásné pláže a oblast je přitažlivá i pro surfaře. Transfer z letiště asi 25 minut.

Malý přístav s ospalou řeckou atmosférou, rybářskými loďkami a rybími trhy. Ideální místo pro poznávání místního koloritu, který večer můžete obohatit posezením v příjemné atmosféře některé z taverniček a kaváren. Dlouhá písčitá pláž je lemována stromy, které poskytují chladivý stín. Místa ve stínu tamaryšů jsou na místních plážích v hlavní sezoně rychle obsazena, ale můžete si pronajmout lehátko a slunečník.

Mastichari je půvabnou rybářskou přístavní vesničkou, kde najdete klid, krásné přírodní písečné pláže a v okolí několik typických řeckých vesniček. Poloha vesnice je ideální k podnikání výletů na nejkrásnější místa ostrova.

Fakultativní výlet

Kalymnos – (celodenní piknik)
Plachtění na krásné dřevěné lodi z přístavu Mastichari bude trvat kolem 45 minut. Poté připlujete na téměř soukromou malou pláž na ostrově Kalymnos. Zde budete mít šanci si zaplavat a relaxovat. Ochutnáte řecké víno, salát, chobotnici a souvla, Po hezké době strávené na pláži a půlhodinové plavbě přijedete do Pothia, hlavního města Kalymnosu. Během návštěvy korálové farmy budete mít možnost vidět na vlastní oči, jak jsou zpracovávány přírodní korály a také se naučíte historii a techniky místních lovců korálů.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA