Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mastichari - informace o letovisku

Malý rybářský přístav Mastichari na severním pobřeží ostrova Kos je vzdálen asi 30 km od hlavního města. Mastichari je idylické venkovské místo s přírodní písčitou pláží a několika místními tavernami, které dosud není tolik zasažené turistickým ruchem. Kolem Mastichari se prostírají krásné pláže a oblast je přitažlivá i pro surfaře. Transfer z letiště asi 25 minut.

Malý přístav s ospalou řeckou atmosférou, rybářskými loďkami a rybími trhy. Ideální místo pro poznávání místního koloritu, který večer můžete obohatit posezením v příjemné atmosféře některé z taverniček a kaváren. Dlouhá písčitá pláž je lemována stromy, které poskytují chladivý stín. Místa ve stínu tamaryšů jsou na místních plážích v hlavní sezoně rychle obsazena, ale můžete si pronajmout lehátko a slunečník.

Mastichari je půvabnou rybářskou přístavní vesničkou, kde najdete klid, krásné přírodní písečné pláže a v okolí několik typických řeckých vesniček. Poloha vesnice je ideální k podnikání výletů na nejkrásnější místa ostrova.

Fakultativní výlet

Kalymnos – (celodenní piknik)
Plachtění na krásné dřevěné lodi z přístavu Mastichari bude trvat kolem 45 minut. Poté připlujete na téměř soukromou malou pláž na ostrově Kalymnos. Zde budete mít šanci si zaplavat a relaxovat. Ochutnáte řecké víno, salát, chobotnici a souvla, Po hezké době strávené na pláži a půlhodinové plavbě přijedete do Pothia, hlavního města Kalymnosu. Během návštěvy korálové farmy budete mít možnost vidět na vlastní oči, jak jsou zpracovávány přírodní korály a také se naučíte historii a techniky místních lovců korálů.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Létáme na Řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu,... z Brna, Prahy a Ostravy. Z široké nabídky společně vybereme tu nejlepší dovolenou pro Vás. S námi cestujete již 29. sezónu!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • Řecko - letovisko SIVOTA - ideální klidná dovolená

    Překrásná příroda, fantastické pláže a čisté moře - to je letovisko SIVOTA na západním pobřeží Řecka. Ceny od 6 790 Kč za osobu včetně ubytování a dopravy autobusem a trajektem.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA