Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lambi - informace o letovisku

Letovisko Lambi leží na severním výběžku ostrova Kos a je předměstím hlavního města Kos s krásnými přírodními písečno-oblázkovými plážemi. Najdete zde spoustu obchůdků, taveren, restaurací a barů. Transfer z letiště trvá asi 45 minut. Hlavní město Kos, které je vzdáleno přibližně 1 km od letoviska Lambi, leží na severovýchodním pobřeží ostrova. Je zde nádherný přístav, kde kotví místní rybářské lodě, luxusní jachty i velké trajekty.

Naleznete zde nejen spoustu historických památek - vykopávky z antického období, známou pevnost Johanitů, malebné staré město a známý Hippokratův strom, ale také dobré nákupní a zábavní možnosti. Kos není jen hlavním městem, ale i živým letoviskem se známou "bar street" se spoustou barů, restaurací a taveren, kde noční život končí až v ranních hodinách.

Kromě pohodového koupání najdete v Lambi i řadu obchodů, restaurací, barů a autopůjčoven, které jsou většinou ve střední části letoviska. Výhodou je rychlá a velice snadná dostupnost do centra Kosu, kam se můžete dostat za několik minut příměstským autobusem, na kole nebo za necelou půl hodinu pěšky. Ubytování v Lambi je ideální pro všechny, kteří chtějí mít na dosah kulturu, památky a bohatý noční život, ale dávají přednost ubytování v klidnější zóně.

Tipy na výlety

Tigaki
Necelých 12 km od hlavního města leží oblíbené letovisko Tigaki s pláží, která je jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších na ostrově. Oblast se vyvinula během několika posledních let v pozoruhodné turistické centrum s mnoha obchody, restauracemi, kavárnami, bary a plážemi, nabízejícími širokou nabídku vodních sportů. Hotelové areály lemují pláž v délce několika kilometrů.

Mastichari
Přibližně 3 kilometry severozápadně od Antimachia leží rybářská vesnička Mastichari, kde můžete najít některé z nejkrásnějších pláží na ostrově Kos. Mastichari je také branou na sousední ostrov Kalymnos (dobré spojení lodí z přístavu). Milovníci dobrého vína, řecké kuchyně a typické řecké hudby mohou navštívit spoustu taveren a restaurací.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA