Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ammoudia - informace o letovisku

Na severozápadě Řecka se u pobřeží Jónského moře rozkládá malá rybářská vesnička Ammoudia. Asi 15 km odtud leží Parga, což je městečko s bohatou historií a antickými kořeny. Samotná Ammoudia leží u ústí bájné řeky Acheron a pyšní se širokou a dlouhou písčitou pláží. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako například vodní lyžování, jízdu na banánu, jízda na vodních skútrech, paragliding, windsurfing a mnoho dalších. Máte možnost si pronajmout i lehátka, slunečníky nebo motorový člun. V posledních letech se tato původní rybářská vesnička pomalu proměňuje na turisticky přitažlivé letovisko. Přesto je ještě stále vhodnější pro lidi, kteří vyhledávají klidnou a ničím nerušenou dovolenou, daleko od ruchu velkých center. Pokud si půjčíte auto nebo motorku, můžete navštívit blízké městečko Necromation se stejnojmennou věštírnou.

V nedaleké Parze je návštěvníkům k dispozici několik písčito-oblázkových bílých pláží. Hlavní městskou pláží je Krioneri a hned za městem se nachází menší pláž Piso Krioneri. Vodní taxíky vás mohou odvézt také na nedaleké rozlehlé a velmi atraktivní pláže Valtos a Lichnos.  Z Pláže Valtos, která je rozlohou největší v Parze je jedinečný výhled na impozantní Benátský hrad a nedaleké ostrovy Paxos a Antipaxos. Na všech plážích mohou turisté využívat různých služeb a atrakcí, jako je například vodní lyžování, jízda na banánu, jízda na kruhu a mnoho dalších. Můžete si pronajmout lehátka, slunečníky nebo motorový člun. Za návštěvu stojí i kouzelná jeskyně Aphrodite.

Parga je vyhledávaným cílem všech věkových kategorií, především díky labyrintu vytvořenému z úzkých uliček, domkům s červenými střechami, zřícenině Benátského hradu nebo ruinám Ali Pashova sídla s nádherným výhledem na ostrov Korfu.  Jedinečný je také přilehlý ostrůvek Panagia, na němž září typicky řecký bílý kostelík. Nebyly zde vystavěny žádné vysoké hotely světových řetězců, vše zůstalo příjemně malé. Ubytování je možné v apartmánech nebo studiích. Při procházce přímořskou promenádou vás budou lákat všemožné vůně valící se ze zdejších restaurací a taveren. V nabídce jsou typická řecká jídla spolu s kvalitními místními víny a tomu se nedá odolat!

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA