Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Karfas

Karfas - informace o letovisku

Na východním pobřeží řeckého ostrova Chios se rozkládá menší, ale poměrně živé letovisko Karfas. Vzhledem k tomu, že má údajně jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově, patří k nejvyhledávanějším letoviskům, kam každoročně směřují tisíce turistů z celého světa. Najdete jej cca 6 kilometrů směrem na jih od hlavního města Chios.

Karfas nabízí dostatek ubytovacích zařízení v podobě hotelů, penzionů a soukromých vilek. Nechybí samozřejmě ani řada stravovacích podniků, jako jsou tradiční taverny s tradičními řeckými pokrmy, rybí restaurace, bary a kavárny, kde si můžete objednat osvěžující frapé. O večerní zábavu se starají diskotéky a noční kluby s živou hudbou a tancem. Potraviny a další zboží je možné si nakoupit v místním supermarketu, v letovisku najdete také malé obchůdky se suvenýry a plážovými doplňky.

Turistům je k dispozici také bankomat, pošta, internetová kavárna a půjčovny aut, motorek nebo jízdních kol. Vybavenost je tak více než dobrá. Pokud byste měli v úmyslu se zajet podívat například do hlavního města Chios, můžete vyzkoušet místní autobusové linky, které jezdí v pravidelných intervalech tam i zpět. Do hlavního města je to asi 8 km a na letiště 4 km.

Hlavním lákadlem Karfasu je dlouhá pláž tvořená jemným pískem, kterou omývají průzračně čisté vody Egejského moře. Pláž se do moře svažuje jen velmi zpozvolna a tak se zde mohou bezpečně koupat děti i nepříliš zdatní plavci. Kdo rád u moře provozuje nějakou aktivitu, může si na pláži zahrát volejbal nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. Pláž v Karfasu je jedním z mála míst na ostrově Chios, kde je možné si půjčit kánoe nebo surf. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky, převlékárny, sprchy i občerstvení.

 

Kontextová reklama.

  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA