Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Emporios

Emporios - informace o městě

Na samotném jihu ostrova Chios se rozkládá malebné letovisko Emporios, které vyniká svou úžasnou pláží, tvořenou černými lávovými kamínky. Letovisko je velmi klidné a nabízí pohodovou typicky řeckou atmosféru. Nesetkáte se zde s davy turistů ani velkými hotelovými komplexy. Emporios si získá všechny romantické duše, patří k nejkrásnějším destinacím na ostrově.

V samotném letovisku toho příliš k vidění není, je tvořeno několika obchůdky, restauracemi, tavernami a plážovým barem. K dispozici je rovněž půjčovna aut. Seženete zde tak vše, co byste mohli během dovolené potřebovat, ale nemůžete očekávat žádnou bujarou večerní zábavu. V místních tavernách se akorát někdy konají tradiční řecké večery s hudbou a tancem. Ubytování poskytují malé penziony nebo rodinné hotely s domáckým prostředím. Místní lidé jsou k turistům velmi milí a vstřícní.

Emporios je ideální destinací zejména pro mladé páry, rodiny s dětmi či seniory toužící po klidné dovolené, kde si odpočinou od shonu každodenního života. Největší chloubou letoviska je černá lávová oblázková pláž Mavra Volia, která má pozvolné svažování do moře, je tak vhodná pro malé děti i méně zdatné plavce. Ve vlnách se pak můžete oddávat vodním sportům jako je windsurfing, kiting, jízda na vodních lyžích nebo vodních skútrech.

Pokud byste chtěli poznat i okolí letoviska Emporios, můžete se pěšky vypravit například do 3 kilometry vzdálené obce Komi. Za nočním životem vyrazte do letoviska Pyrgi, které leží asi 6 km od Emporios. Jestliže máte k dispozici auto, tak si nenechejte ujít ani prohlídku 30 km vzdáleného hlavního města Chios.

 

Kontextová reklama.

  • ŘECKO 2018 – VAŠE DOVOLENÁ S CK TRAVEL 2002

    Nyní lednové slevy FIRST MINUTE na řecké ostrovy letecky z Brna, Prahy, Ostravy. Akce parkování na letišti zdarma. Pobyty na přistýlce zdarma. Poznávací zájezdy do Řecka. Máme 28 let zkušeností!
  • KORFU nebo ALBÁNIE - dovolená u moře s AGL travel

    Bohatá nabídka zájezdů, včetně last minute, na ostrov Korfu. Pobyty u moře za lákavé ceny. Český delegát a široká nabídka výletů. Možnost kombinace pobytu na Korfu a v Albánii. Poznejte nová místa.
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Řecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Řecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Řecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Řecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Na Řecko.Světadíly.cz najdete komplexní informace o Řecku. Najdete zde články, recenze, rady a tipy na cesty, zájezdy do Řecka - pobytové i poznávací, dále fotografie a diskuse. Řecko a řecké ostrovy jsou oblíbenou destinací turistů z celéo světa.


Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA